Jeden uśmiech znaczy więcej niż wiele słów... biżuteria go czasem wywołuje.
kosmetyka, uroda, zdrowie
Blog > Komentarze do wpisu

Bransoletki zapinane z kamieni

Oczywista w moim wykonaniu wersja, ale... no właśnie -żeby nie było nudno o na koniec się wyłamie i będzie ze szkła - ale tez na rękę :)

Zapraszam do oglądania :)

sowikoj - bransoletka zapinana z surowych bryłek - fluoryt  teczowy MIĘTOWY CUKIEREK - Na początek małe odświeżenie - kolejna wersja miętowego cukierka. Fluoryt tęczowy ma w sobie coś niesamowitego i bardzo mnie kręci, że się tak wyrażę. A surowy - jeszcze bardziej pastelowy się wydaje. Kolory baaaardzo na czasie - pastelowe miętowe - w sam raz na lato.

A jak pięknie ten kamień wygląda po wypolerowaniu - bajkowo - ale o tym za niedługo, a teraz powrót do bransoletek.

Sowikoj - bransoletka z jaspisu mokaitu - pastylki, srebro. Jaspis Mokait - zapięcie srebrne - tak jak przekładki :) Ach jak ja lubię te kamienie!

DO kompletu z naszyjnikiem - Dadavina - powstała taka bransoletka:

sowikoj - dadavina bransoletka, biały kamień - szlifowana muszla, cudo! Dadivina - lekko kremowa w swojej bieli, ale nie kość słoniowa, widoczne w kamieniu półprzeźroczystości. Nie do opisania. Ale to już jakiś czas temu powstało dla klientki, która zrezygnowała z zakupu - ciężko powiedzieć dlaczego :)

No i jeszcze jedna - ta do kompletu z Matrixem - :) bardzo miętowa :)

I tu miałam wstawić zdjęcie z edytora - ale jakoś się nie da ... ( ught/////!!!!) cierpliwa to ja nie jestem, więc radzę sobie jak potrafię, czyli tak:

Feel - Koral matrix bransoleta Feel - Koral matrix bransoleta 

A na koniec - jak zapowiedziałam coś z innego materiału - spleciona na sznurku - sla kontrastu :) Wydaje mi się, że coś w sobie ma :) Zapraszam!

Sowikoj - plecione szkło weneckie - róż z grafitem bransoletkaRosa i grafit - szkło weneckie, plecione sznurki supełkowane, zapięcie - karabinek. Nawek kolczyki sa do niej w sklepie :)

Zapraszam koniecznie miłośników bransolet!

wtorek, 19 czerwca 2012, sowikoj
koral bransoletka fluoryt kolorowo

Polecane wpisy