kosmetyka, uroda, zdrowie

Inne

środa, 20 lipca 2011

Tylko kilka ciepłych słów w myśli Tobie ślę. Jesteś gdzieś tam , gdzie byłaś bardziej potrzebna. A tu nam pozostanie miejsce nie do zapełnienia.

Wieczny odpoczynek Racz jej dać Panie...

VIVI - będzie nam Cię brakowało!

18:10, sowikoj , Inne
Link Komentarze (2) »
niedziela, 31 stycznia 2010

WItam ponownie

Do losowania staną osoby jak w poniższych komentarzach. Oto karteczki przygotowane do losowania:

 

Tak sobie pomyślałam, że  będą dwie niespodzianki. Zula przysłała piękny zrzut 777778 :D

fajnie wyglądał. sowikoj zrzut

http://zula-uzuli.blogspot.com proszona o podanie koloru - nazwy wybranego pierścionka, a pozostałe Panie zapraszam na losowanie! Loserka ;p wyjściowo uczesana :D

sowikoj losowanie

wybrała....

sowikoj losowanie 2

nitkową_czarownicę.

Zatem ww uczestniczki proszone są o podanie adresów pocztowych gdzie dostarczyć wybrany pierścionek. I może jakieś sugestie co do tego który z pierścionków chcecie :D . Pierścionki można zobaczyć i wybrać tutaj. Uwaga - dostępne sa tylko te z symbolem koszyczka obok produktu!

GRATULUJĘ!

niedziela, 17 stycznia 2010

Torebeczka z Kalisza :) - uch jaka cudna: - tutaj zaprasza:

http://kaliszmade.blogspot.com/2010/01/cos-sodkiego-zapraszam.html

Niestety nie wiem jak wklejać cudze obrazki zatem zajrzyjcie same!

No i sympatyczne Tilda do wygrania - tutaj:

http://niebo-almirani.blogspot.com/2010/01/candy-u-mnie-czyli-u-almirani.html

Tagi: candy
16:28, sowikoj , Inne
Link Dodaj komentarz »

Witam, jestem i to z kompletną biblioteką zdjęć. Z czego się bardzo cieszę oczywiscie. A radość moja jest nieograniczona... no prawie. Prawie, bo znowu znalazłam, że coś mi nie działa. Otóż "kochany" bloxie wgrywając pliki np. 5 sztuk - co by nie robić wgrają się zawsze 4 :( Ten piąty się dodaje dla zmyłki i przy tworzeniu notki godzinami szuka!!!! Ech...

No, ale wracam do tematu. Niedawno uświadomiła mi pewna osoba - tu się nisko kłaniam, że jesteście ciekawi fresków w wersji ukończonej. Zatem dziś prezentacja tychże :) Zapraszam.

Jak popełnię kolejne - na pewno się pochwalę, bo ja taki chwalibut jestem, co mam od maleńkiego, a co zaświadczyć może moja rodzicielka bywająca zdaje się tu w porywach kaprysu i wolnego czasu :) Także pozdrawiam!

sowikoj - freski - bambus Bambusy w sypialni.

sowikoj - freski - bambus 2 Jak wyżej :)

Teraz pokoik Olki - kocio i myszowato:

sowikoj freski - koty i myszy

sowikoj freski - koty same koty mają kilka wersji - żeby nie było nudno.

sowikoj freski - koty 2

sowikoj freski - myszy i myszy do kompletu. Tu już widać wyraźnie,że każda nieco inna, bo nie dałam rady takich samych wymalować, a z szablonami to kupa roboty i brudzą ściany dookoła więc łatwiej było tak.

Tak dla informacji dodam, że o ile bambus to kilka godzin pracy to koty i myszy zabrały mi  około tygodnia - dłużej jak kilka godzin na raz się z rękami w górze nie da pracować. Stąd też drzewko powstawało równie długo.

sowikoj - freski - drzewko Z tym, że drzewko jest całkowicie ręcznie, bez szablonu malowane.

sowikoj - freski - drzewko 2 Syn się chwali pajączkiem na drzewie, ale konia z rzędem, temu co go na tym małym zdjęciu znajdzie ;P.

Generalnie jednak z perspektywy kilku miesięcy powiem, że ta praca tytaniczna do pokoju dzieci, choć wdzięcznie przyjęta, to bez poszanowania dla pozostałych części ścian. Co oznacza, że co by nie było - ściany i tak od razu są brudne i można myśleć o kolejnym malowaniu ;P - jak ktoś lubi oczywiście :D